Męskie perfumy z feromonami czy same feromony — co lepiej wybrać?

9 sty, 2024 |

Męskie perfumy z feromonami czy same feromony — co lepiej wybrać?

Męskie perfumy z feromonami czy same feromony — co lepiej wybrać?

Panowie chcący robić większe wrażenie na płci przeciwnej uciekają się do stosowania różnych rozwiązań. Tymi, które wzbudzają szczególnie wiele emocji, są feromony, obiecujące świetne efekty bez wysiłku. Na rynku można je znaleźć w różnych wariantach, między innymi w postaci perfum, a także bezwonnego koncentratu. Sprawdź, co lepiej wybrać.

Kiedy koncentrat będzie lepszym wyborem?

Bezwonne produkty, silnie skoncentrowane i z tego względu sprzedawane w małych buteleczkach (pozwalających na zachowanie dyskrecji), stosuje się też w małej ilości. Kiedy są lepszym wyborem niż perfumy? Na pewno koncentraty w większości przypadków mają większą moc —  ale też z tego względu trzeba uważać, by z nimi nie przesadzić. Według producentów, użycie zbyt dużej ilości produktu może skutkować wzbudzaniem poczucia zagrożenia u innych osób, a nawet niepożądanymi reakcjami.

Po koncentrat warto sięgnąć wtedy gdy ma się już swój ulubiony zapach i nie chce się go zmieniać czy też stosuje się produkty z danej linii zapachowej (dezodorant, preparaty do golenia) —  wówczas inna woń może tworzyć dysonans. To także dobry wybór dla panów nieprzepadających za stosowaniem perfum czy wrażliwych na zapachy i w związku z tym obawiających się takiego zakupu —  zwłaszcza że zwykle dokonuje się go online, nie można więc wcześniej sprawdzić woni.

A kiedy postawić na męskie perfumy z feromonami?

Często wskazuje się, że koncentraty mają większą moc, gdyż feromony w perfumach są dodatkiem —  choć stosowanym w sporej ilości. Warto jednak pamiętać, że nuty, jakie składają się na męskie perfumy z feromonami, nie są dobierane przypadkowo. One także mocno oddziałują na płeć przeciwną, są to głębokie albo świeże, typowo męskie zapachy, mogące wzbudzać zainteresowanie niezależnie od feromonów. Poza tym panowie lubiący ładnie pachnieć mogą zaoszczędzić, nie muszą bowiem kupować osobno perfum i koncentratu.

Czy warto inwestować w takie produkty?

O ich skuteczności krążą różne opinie, ale na pewno najlepiej będzie sprawdzić ją samodzielnie, na własnej skórze —  i to dosłownie. Produkty takie kosztują mniej niż może się wydawać, w dodatku perfumy ładnie pachną. Nawet zatem jeśli nie zauważy się specjalnego działania, zakup nie będzie stratą pieniędzy.