Klasyczne, minimalistyczne, a może ekstrawaganckie – jakie zaproszenia ślubne wybrać?

24 wrz, 2023 |

Klasyczne, minimalistyczne, a może ekstrawaganckie – jakie zaproszenia ślubne wybrać?

Klasyczne, minimalistyczne, a może ekstrawaganckie – jakie zaproszenia ślubne wybrać?

Przyszli nowożeńcy chcą, aby ich uroczystość ślubna była dopracowana do perfekcji, nie inaczej jest z weselem. Przykłada się wiele uwagi do organizacji przyjęcia, doboru strojów, dekoracji, serwowanych potraw i oprawy muzycznej. Zanim jednak nadejdzie ten wyjątkowy dzień, trzeba w elegancki sposób powiadomić gości. Sprawdź, jakie zaproszenia wybrać!

Dopasowanie do stylu planowanej imprezy

Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala zachować spójny styl i zapowiedzieć gościom, w jakim klimacie organizowana jest uroczystość. Obecnie można zamówić przeróżne zaproszenia ślubne , a wśród nich dużą popularnością cieszą się modele:

  • ze zdjęciem pary młodej – są niezwykle oryginalne i z pewnością nikt nigdy nie wręczy nikomu takich samych! Stanowią świetną pamiątkę, która w przyszłości będzie wywoływać miłe wspomnienia,
  • przezroczyste – wykonane z laserowo wycinanego pleksi i uszlachetniane akrylem, prezentują się niezwykle elegancko, można na nich umieścić dowolny napis i grafikę. Są minimalistyczne i jednocześnie ekskluzywne,
  • drewniane – to nie lada gratka dla miłośników stylu skandynawskiego, rustykalnego i prowansalskiego. Jeśli właśnie w takim designie urządzane jest przyjęcie, warto sięgnąć po barwione drewno w wybranym przez nowożeńców kształcie,
  • z żywicy – to prawdziwa nowość! Produkty tego typu są odlewane ręcznie, dlatego każdy wyróżnia oryginalność. Wyglądają niezwykle artystycznie i z pewnością przypadną do gustu miłośnikom ekstrawaganckich wyrobów.

Wybór jest ogromny, więc każdy z łatwością znajdzie idealne rozwiązania dla siebie, aby podkreślić istotę planowanej uroczystości i zachwycić wszystkich starannie dobranymi produktami, wykonanymi z nadzwyczajną precyzją i z najwyższej jakości materiałów.

Warto powiadomić gości w nietuzinkowy sposób!

Podczas powiadamiania gości o swoim ślubie i weselu warto wręczyć im produkt nietypowy, który zachwyci starannością wykonania i niepowtarzalnym stylem. Powinny znaleźć się na nim kluczowe informacje – imiona przyszłych małżonków, miejsce, data i godzina planowanego wydarzenia, a także krótki wierszyk lub sentencja. Oczywiście nie może zabraknąć danych osoby, którą się zaprasza i wzmianki o możliwości przyjścia z towarzyszem. A jeżeli państwo młodzi mają jakieś specjalne życzenia dotyczące prezentów czy kwiatów, trzeba również o tym napisać.