Co oferuje internetowy sklep medyczny?

2 paź, 2022 |

Co oferuje internetowy sklep medyczny?

Co można znaleźć w internetowym sklepie medycznym? Przekonaj się, jakie akcesoria ułatwiają opiekę nad pacjentami i przeprowadzanie zabiegów lekarskich. Sprawdź, jak wybrać sprzedawcę oraz co dostarczają internetowe punkty medyczne.

Higiena i dezynfekcja

Placówki służby zdrowia muszą szczególnie dbać o higienę i zabezpieczać pacjentów przed kontaktem z bakteriami. Jak to zrobić? Przede wszystkim warto stosować akcesoria jednorazowego użytku i preparaty do dezynfekcji. Sklep medyczny ma duży wybór tego rodzaju produktów. Można w nim odszukać między innymi:

  • jednorazową pościel, koce ogrzewające i ubrania dla medyków,
  • miski ogólnego zastosowania z pulpy,
  • sterylne worki do zbiórki moczu,
  • pojemniki na zużyte igły, waciki i strzykawki,
  • środki do dezynfekcji ran, błon śluzowych, rąk i różnych powierzchni.

Osoby odpowiedzialne za higienę chorych muszą wspierać ich w codziennym myciu i toalecie. Wówczas przydatne są zapasy pieluchomajtek i wkładek urologicznych dla kobiet i mężczyzn. Ponadto można zainwestować w chusteczki nawilżane oraz środki do mycia.

Zabiegi lekarskie i żywienie pacjentów

Kolejną kategorią produktów, jakie można znaleźć w sklepie medycznym, są akcesoria operacyjne i zabiegowe. Placówki służby zdrowia inwestują również w sterylne skalpele, cewniki i kanki do pola operacyjnego, strzykawki, przyrządy do infuzji i zestawy rękawic nitrylowych. Dobrym rozwiązaniem jest zamawianie certyfikowanych wyrobów w hurtowni aprobowanej przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Znajdują się tam także akcesoria do żywienia dojelitowego i doustne preparaty odżywcze dla pacjentów onkologicznych.

Kompleksowa oferta sklepu medycznego

W sklepie z akcesoriami medycznymi można zamówić różnorodne artykuły. Warto dbać o wysoki standard higieniczny opieki nad pacjentami. Pomagają w tym sterylne artykuły jednorazowego użytku.